in ,

Buket Aydın kendisiyle ilgili yapılan haberlere tepkili: Kimseden intikam almak gibi bir derdim yok

<br />

Buket Aydın kendisiyle ilgili yapılan haberlere yansılı: Kimseden intikam almaktan bir derdim yok

Mayıs ayında Demirören Medya Kümesi ‘nda üst tarafta hizmetlerden istifa eden gazeteci Buket Aydın, kendisi hakkında ‘Buket Aydın: Sırtımdan vurdular, intikamım acı olacak’ başlığıyla haberleştirilen metinlerle ilgili açıklama yaptı.

Şahsî Twitter hesabında paylaşımda bulunan Aydın, laflarına “Dün hatır için Instagram üzerinden bir canlı yayına katıldım. Hatun bayana çok da sefalı bir sohbet gerçekleştirdik. Bu sohbet içerisinden cımbızla kimi açıklama çekip üstüne benim söylemediğim şeyleri de katarak haberleştirmek nasıl bir kötülük? “ diye başladı.

Aydın, şöyle devam etti:

“Benim sözlerimle ilgili magazin programında yapılan icmalleri ben güya o sözleri kullanmışımsanız lütfen ve hayataca daima hususî hayatımla ilgili ‘iftira’ haberler yaymaya çalışan her mecraya dava açacağım. O yayında ben ‘Bana yapılanları derhal unutuyorum, en sevmediğim huyum bu’ dedim. Kimseden intikam almak olmalı bir derdim yok, olamaz. Başkaca mobbing ile ilgili konuşulanlar bayanların iş hayatında maruz kaldığı mobbingle ilgiliydi ve geneldi.

19 yaşımdan beri bu fotoğraflar çalışıyorum. Doğal ki istemediğim şeyler yaşadığım devranlar oldu. Ama ağzımdan onu çıkanı oğlu periyoda yormayı seçebilirsiniz. Kurumdan kendi isteğimle ve hiçbir sorun yaşamadan ayrıldım. Hususî hayatımla ve iş hayatımla ilgili iftiralar atarak okunma orantısını artırmaya çalışanlar ile artık adalet önünde hesaplaşacağız. “

Ne olmuştu?

İnternet erişimi Uçankuş TV ‘yi kaynak gösterdiği haberlerde, Aydın’ın katlanan bir programda “Bu kesimde çok darbe yedim, sırtımdan vurdular. İntikamım acı olacak. Bundan sonra yolumun daha aydınlık olacağını düşünüyorum” dediği tabir edilmişti.

Bölge verilmişti:

“Aydın ayrıyeten mobinge uğradığını da söyledi. ‘Mezarlıklar kendini vazgeçilmezler zannedenlerle dolu’ diyen Aydın açıklamasında ‘Çok yıprandığım bir süreç’ dedi.”

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Gevaş Belediye Başkanı Sezer’e bıçaklı saldırı

Ceren Özdemir’in katili yeniden hakim karşısına çıktı