in ,

Ceren Özdemir’in katili yeniden hakim karşısına çıktı

<br />

Ceren Özdemir’in katili yine hakim önüne çıktı

Ordu’da, 3 Aralık 2019 tarihinde üniversite talebesi Ceren Özdemir’i tevellüt gününe 3 gün kala bıçaklayarak öldürdüğü diye onun ‘canavarca hisle öldürme’ cürmünden ağırlaştırılmış müebbet mahpusa çarptırılan Özgür Arduç’un, .

Zeki Çelik ve Haydar Bedelli adlı polis memurlarını da bıçakla yaralayan katil Özgür Arduç, ‘kişiyi kullanmak getirecek kamu hizmeti için kullandığınız teşebbüs’ hatasından 10 Şubat ve 31 Mart tarihlerinde Isimli Tıp Kurumu’ndan sıhhat raporu istenmiş ve duruşma heyeti, duruşmayı ileri bir tarih olan bugüne ertelemişti.

Özgür Arduç bugün Ordu 1. Ağır Ceza Duruş sitesinde, maske takılarak Sesli ve Imajlı Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile yine hakim önlenmelidir. Polisleri yaralamaktan views davada katil Özgür arduc, söyleyecek bir lafının olmadığını belirtti.

Eruşendi 31 Mart tarihinde, Zeki Çelik’in yaralanmasının organ işlevinin daima zayıflaması ve yitirilmesi noktasında kıymetlendirilmesi için Ordu Isimli Tıp Kurumu’ndan istediği kati rapor şimdi duruşmaya ulaşmadığı için dava ileri bir tarihe ertelendi.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Buket Aydın kendisiyle ilgili yapılan haberlere tepkili: Kimseden intikam almak gibi bir derdim yok

ABD’deki Türkler, New York’tan buraya özel seferle Türkiye’ye döndü