in

Johnny Depp: Amber Heard, Cara Delevingne ve Elon Musk’ın üçlü ilişkisi vardı

<br />

Johnny Depp: Amber Heard, Cara Delevingne ve Elon Musk’ın üçlü bağı vardı

Hollywood’un Johnny Depp ve Amber Heard’ün vakalı ayrılığının yankıları sürüyor. Heard, uzun müddet gündemden düşmemişti.

Heard’ün kanıtlarını birer birer çürüten 57 çeşitli aktör ise, buna yönelik karalama kampanyası başlatan 50 milyon dolarlık dava açtı. Kelam konusu davaya ait çok önemli bir argüman ortaya atıldı.

Sözcü’nün Daily Mail’den aktardığı habere nazaran Depp, evlilikleri sürdüğü sırada milyarder teşebbüsçü Elon Musk, İngiliz model Cara Delevingne ve eski eşi Amber Heard arasında üçlü münasebet yaşandığını argüman etti.

Dava evrakına da giren ve Los Angeles’taki meskeninde bir araya gelecektir sav edilen üçlüyle ilgili kamera imajları de paylaşıldı.

Daily Mail’in paylaştığı manzaralarda, daha evvel Misk ve Heard’ün kaçamağını belgeleyen asansörde, şarj edilebilir bir tarihte Delevingne de görülüyor.

2016’nın son görüş çekildiği düşünülen imajlarla ilgili bina bina sakinlerinden biri, “Onları asansörde aşağı yukarı inip çıkarken gördüm. Düğmeleri tekrar tekrar basıyor ve nasıl çalıştığını anlayamıyorlardı. En ahir merdivenleri kullandılar ”dedi.

Depp’e yakın bir kaynak ise Cara’nın ünlü oyuncu lehine kanıtlar sunabileceğini, Heard’ın Misk ve James Franco’yla olan yazışmalarının da incelenmesinin gerekebileceğini belirtti.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yazlıklarda koronavirüse karşı ‘Sertifikalı Ev’ modeli

Çavuşoğlu’ndan Almanya’nın Türkiye’yi riskli bölge ilan etmesine tepki