in

Nevşehir Belediye Başkanı Arı, LGS’ye girecek öğrencilere karpuz ikramlanacak

<br />

Nevşehir Belediye Lideri Arı, LGS’ye girecek mekteplilere karpuz ikramlanacak

Nevşehir Belediye Lideri Rasim Arı için açıklamada, hafta sonu Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan yapılan olan LGS’ye girecek olan tüm mekteplilere muvaffakiyetler diledi.
Nevşehir Belediyesi olarak Nevşehir Belediyesi olarak gerekli tüm önlemleri kayıteden Arı, “Ailelerimizin ve evlatlarımızın içleri rahat olsun. Geleceğimizin teminatı yavrularımızın daha inançlı ve hijyenik bir olduğunu teste girebilmeleri için ekiplerimiz imtihanın gerçekleştirileceği tüm mekteplerde yapılan dezenfeksiyon işlemlerini yaptı. Evlatlarımızın hayatına yan verecek olan bu aşamanın, talebelerimiz, aileleri ve memleketimiz için başarılara vesile yapıyor temenni ediyorum ” dedi.

Hafta sonu yapılacak olan testte 19 Haziran Cuma günü teste girecekleri mekteplerini ziyaret edecek olan tüm talebelere 10. 00-13. 00 saatleri arasında Nevşehir Belediyesi görevlilerince mektep önlerinde karpuz ikramının çevresinde açıklayan Arı, imtihana girecek tüm mekteplilere çalışmalarının karşılığını almaları temennisiyle zihin açıklığı ve muvaffakiyet diledi.

Arı, “Bu yıl talebelerimize sadece muvaffakiyet dilemekle kalmayıp birde yaşıyor afiyetle yemeleri için zihin açıcı, vitamin deposu ve kuvvet verici karpuz ikram etmek istedik. Sabah saat 10. 00’dan itibaren belediye görevlilerimiz çevre amaçlı kurallarına ihtimam göstererek 22 mektebin önünde öğrenci kardeşlerimize karpuzlarını ikramlanacak ” dedi.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Botsvana’da 3 ayda 154 fil ölü bulundu

Sivas Valisi Ayhan programlarına 1973 model Murat 124 ile gitti