in ,

İstanbul’da 40 emniyet müdürünün yeri değişti

<br />

İstanbul’da 40 emniyet yöneticisinin noktası değişti

İstanbul Emniyet müdüriyeti dahil olmak üzere 40 emniyet yöneticisinin mekanı değişti.

Müdüriyette Bölge Emniyet Yönetici Yardımcısı olarak hizmet veren 15 yönetici yardımcısının çeşitli vilayetlere tayini çıktı. Üç yönetici yardımcısının Polis Meslek Yüksek Okulu ve Polis Eğitim Merkezi’nde görevlendirildiği belirtildi.

Karar gereği İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ndeki operasyonel bürolarda hizmetli 12 büro ve 9 ilçe müdüriyetinde vazife yapan 21 yönetici ekonomik operasyonere tayin oldu. Bir yönetici yöneticisinin ise Polis Eğitim Merkezi’nde vazife alacağı kaydedildi.

Haydar Özdemir Zonguldak’a, Mehmet Çatal, Oğuz Kaan ve Hakan Torun Şanlıurfa’ya, Mustafa Açıkara ve Faik Ozan Karadağ Diyarbakır’a, Kadir Alçıkaya Gümüşhane’ye, Mustafa Güntekin Bolu’ya, Erden Bursalı Tunceli’ye, Mustafa Göçer Ordu’ya, Mehmet Sururi Saydam Elazığ’a, Sunay Balıklıkaya Konya’ya, İsmail Kılıç Aksaray’a ve Kamil Yıldırım Elazığ’a gidecekleri bildirildi. Hakan Becel’in Kayseri Polis Eğitim Merkezi’nde, Niyazi İnce’nin Arnavutköy Polis Eğitim Merkezi’nde, Emre Erdoğan’ın ise Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksekokulu’nda vazife alacağı belirtildi.

Bomba İmha ve İnceleme Büro Yöneticisi Yener Yaşar’ın Kilis’e, Umumi Denetleme ve Disiplin Büro Yöneticisi Deniz Halıcı Çelik ve Kaçakçılık Kabahatlarıyla Savaş Büro Yöneticisi Oktay Çelik’in Aksaray’a, Hassas Ortamları Müdafaa Büro Yöneticisi Sinan Arslan’ın Niğde’ye, Halil Sönmez’in Bolu’ya, İstanbul Havalimanı Büro Yöneticisi Deniz Engin’in Kastamonu’ya, Mali Kabahatlerle Uğraş Büro Yöneticisi Furkan Sezer’in Kilis’e, Organize Cürümlerle Uğraş Büro Yöneticisi Murat Mesut’un Gaziantep’e, Polisevi Büro Yöneticisi Birol Taşkoparan’ın Mardin’e, Topluluk Destekli Polislik Büro Yöneticisi Serkan Şahan’ın Bartın’a, Trafik Denetleme Büro Yöneticisi Ahmet Başeğmez’in Afyonkarahisar’a ve Turizm Büro Yöneticisi Yalçın Erdem’in Karş’a gideceği öğrenildi. İlker Küçükhıdır’ın ise Adile Sadullah Mermerci Polis Meslek Yüksekokulu’nda görevlendirildiği bildirildi.

Adalar İlçe Emniyet Yöneticisi Murat Bingöl’ün Van’a, Arnavutköy İlçe Emniyet Yöneticisi Özcan Aybek’in Şanlıurfa’ya, Avcılar İlçe Emniyet Yöneticisi Bülent Yeşilyurt’un Karabük’e, Beyzade İlçe Emniyet Yöneticisi Hüseyin Selman’ın Yozgat’a, Eyüpsultan İlçe Emniyet Yöneticisi Mustafa İşlek’in Diyarbakır, Kartal İlçe Emniyet Yöneticisi Feramuz Yavuz’un Ardahan’a, Küçükçekmece İlçe Emniyet Yöneticisi Uğur Özdoğanoğlu’nun Erzurum’a, Sancaktepe İlçe Emniyet Yöneticisi Hakan Şen’in Balıkesir’e ve Şişli İlçe Emniyet Yöneticisi Murat Turhan’ın Manisa’ya gideceği öğrenildi.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı: 2 ayda 362 işçinin koronavirüs testi pozitif çıktı

İkinci Dünya Savaşı’nda yazılmış mektup bulundu: ‘Bunu kim bulursa, Hitler’in insanlığa karşı savaşını hatırlayacak’