in ,

Metin Cemal Avcı’nın eşi psikolojik destek alıyor: ‘Bu kadın da çocuğuyla birlikte olayın ikinci mağduru’

<br />

Metin Cemal Avcı’nın eşi ruhsal dayanak alıyor: ‘Bu bayan da çocuğuyla birlikte vakanın ikinci mağduru’

Muğla’da Pınar Gültekin’i öldüren Cemal Metin Avcı ‘nın eşi E. A’nın belediyedeki işinden müsaade alarak ailesinin yanına yerleştiği öğrenildi.

E. A.’nin yaşadığı hüzün ve gerilimi yakınlarına, “Balkona bile çıkamıyorum” diyerek tabir ettiği öğrenildi.

Hürriyet ‘ten Musa Kesler ‘haberine nazaran, E.A.’ nın bir yakını “Bu bayan da çocuğuyla birlikte vakanın ikinci mağduru. Nizamlı bir hayatı varken bu türlü bir şeye maruz kaldı. Artık ailesinin ve psikoloğun takviyesiyle toparlanmaya çalışıyor ” dedi. Geçen hafta avukatına boşanmak için vekalet vermişti.

Kanıtları gördü, itiraf etti

Eğitimi nedeniyle Muğla’da bulunan Pınar Gültekin, 16 Temmuz’da ablası ile telefonla görüştükten sonra kendisinden bir daha haber alınamamıştı. Ailesinin kayıp ihbarında çalışmak için bkz. Çalışmaları, Gültekin’i tanıyan bireylerin listesi çıkarılmış ve değerlendireki güvenlik raporu değerlendirmeleri incelemeerek görgü şahitlerinin tabirlerine başvurunuztu. Kuşku üzerine gözaltına alınan ve genç kızın eski erkek arkadaşı olduğu sav eden Cemal Metin Avcı, birinci sözünde etkili suçlamaları kabul etmese de kanıtları görünce yaşı Avcı, genç kızı bağ meskeninde öldürdüğünü, cesedini yaklıyor sonra bir varile bırakarak üstüne beton döküp ormanlık alana atlamaya söylemişti. Avcı, ‘canavarca hisle adam öldürmek’ hatasından tutuklanmıştı.

‘Katil’ yazısı silindi

Cinayetin iş amaçlı bağ meskeninin şimdiye kadar açık olan bahçe kapısı, başarısızin yakınları tarafından kilit vurularak zincirlendi. Cinayetin faili Cemal Metin Avcı’nın Muğla’daki ‘Cüce’ adlı barı da kapatıldı. İsim levhası siyah naylon ile örtüldü. Avcı’nın yakınları işyerinin camına yazılan ‘Katil’ yazısını silerken, duvarlara asılan cinayet haberlerinin yer açın gazeteler de kaldırıldı.

Gece süreli keşif yapılmış

Soruşturmadaki keşif işlemleriine dair yeni bir ayrıntı da ortaya çıktı. Cemal Metin Avcı’ya vaka yerinde, gece görüş keşif yaptırıldı. Kuşaltında evvel vahşetin yaşandığı bağ meskenine götürüldü. Burada cinayeti nasıl işlediğini itidalli bir halde anlattı. Daha sonra cesedi nasıl yaklayabilir, fiziki ayrıntılarıyla tabir etti otomobile nasıl yüklediğini. Akabinde cesedi attığı yere götürüldü. Tabirinde anlattıklarıyla hadise yerinin beyanları karşılaştırıldı. Şüphelinin bütün anlatımları sorun kaydedildi. Kayıtlar için evrakına girdi.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Sözcü yazarı Zeyrek: Yavaş, İmamoğlu ve Akşener’i sollamış

Kamu çalışanlarına WhatsApp yasağı