in ,

Trafik cezasını ödemeyen akrabasını bıçaklayarak öldürdü

<br />

Trafik cezasını ödemeyen akrabasını bıçaklayarak öldürdü

Hadise, saat 02.00 sıralarında Dünya Barış Anıtı’nda 7171 sokakta meydana geldi. Yavan Demir’e araban emanet verdi Servet B., bir mühlet evvel muhtaçlığı olduğunu belirten akrabası. Arabanın Yavuz Demir’de olduğu mühlet içeresinde, trafik kurallarını ihlal etmek kabahatinden yaklaşık 500 lira trafik cezası.

Bunun üzerine Servet B., telefonla durumu anlatıyorum. Demir ceza parasını ödemeyeceğini söyleme üzerine, ikili ortasında kelamlı tartışma çıktı.

Hadise yerinden kaçtı

Yavuz Demir, 2 çocuk babası Servet B. ‘nin oturduğu meskene gitti. İki akraba sokak ortasında arbede etti. Bu sırada, teze nazaran Servet B. yanında getirdiği bıçak ile Yavuz Demir’i yaraladı. bıçakladı. Demir kanlar içerisinde yere yığılırken, Servet B. ise vaka yerinden kaçtı.

Demir’in ağabeyi hadise yerine geldi. Ağabeyi, sıhhat takımını beklemeden kardeşini özel bir hastaneye götürdü. Tedaviye alınan 1 çocuk babası Yavuz Demir, yapılan müdahalelere göre kurtarılamadı. İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Bayraklı İlçe Emniyet Müdürlüğü takımları, hadiseden sonra kaçan Servet B. ‘yi kısa müddette yakaladı. Gözaltına alınan Servet B., emniyete götürüldü. Servet B. ‘nin tabirinde, akrabası olan Yavuz Demir’e bir mühlet evvel arabasını verdiğini ve bu mühlet içerisinde trafik cezası kesildiğini, bu parayı ödemesini istediğinde ise tartıştıklarını söylediği öğrildi.

Vakayla ilgili bkzlanmaya devam ediyor.

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

5G ile koronavirüs arasında ilişki kuran çalışma, bilim dünyasından arasında sert tepkiler üzerine geri çekildi

Yanındaki kadını taciz etti, dövdü ve seyir halindeki otomobilden attı