in ,

Pınar Gültekin’in katili ‘Mini etek’ yalanıyla tahrik indiriminden faydalanmaya çalışıyor

<br />

Pınar Gültekin’in katili ‘Mini etek’ palavrasıyla tahrik indiriminden faydalanmaya çalışıyor

Muğla’da katledilen Pınar Gültekin ‘ailesinin avukatı Dr.. Rezan Epözdemir, Sabah Gazetesi’nden Gül Kireklo’ya yapılan açıklamada “Failin haksız tahrik indiriminden faydalanmak için ezber Genişletilmiş, kurgulanmış bir savunma düzeneğini hayata geçirmeye çalışmasını görüyoruz. İnsanın insan olma vasfına muhalif bir cinayet” dedi.

‘Başkaca faillerin olduğu açık’

Avukat Epözdemir, “Canice, hunharca işlenmiş bir cinayet. Evvel bir yumruk attım, bir yumruk daha attım. 10-15 saniye öldükten sonra boğazını sıktım deniyor. İnanılmaz itidalli, planlı süreç “ dedi.

‘Soğukkanlı bir halde cinayeti işlemiş’

Avukat Epözdemir, katilin telefonu en son bağ konutundan, cinayetin yaşandığı yerden ‘sinyal vermesin’ diye 45 dakika kadar uzak bir noktaya kullanabilirsiniz, burada ‘baz ve sinyal kaydı oluşsun’ diye okuyun dediğini belirtti.

Epözdemir, “Sinyal almaya çalıştığı yerde SİM kart kırıyor. Burada bir cani var Eziyet çektirerek, canavarca hisle ve bıçakla kolumu çizdi ‘formundaki beyanlara hukuken prestij etmek doğru değil. bir cinayet kelam konusu “ diye konuştu.

‘Mini etek’ palavrası

Özgecan Aslan, Münevver Karabulut’un başta olduğu gibi çok çok bayan cinayetinde olduğu halde burada da haksız tahrik indiriminden faydalanma eforunun kullanılmasına neden olacaktır.

“Fail haksız tahrik indiriminden faydalanmak için ezber Genişletilmiş, kurgulanmış bir savunma düzeneğini hayata geçirmeye çalışacağını görüyoruz. ‘Kıskandım, küçük etek giydi, ortak medyada kızlık soy ismini kullandı vasfına alışılmamış bir cinayet. “

Kaynak: Sputnik TR

What do you think?

Written by admin

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Salda Gölü’nde çocuk boğuldu

Türkiye’de son 24 saatte 987 yeni koronavirüs vakası: 18 kişi hayatını kaybetti